Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
NOVEMBER 2019
 
17
11:30
sön
11:30    
Team 09 U11, Vilundaparkens Ishall
Väsby IK HK röd - Göta Traneberg IK blå  -      
17
12:00
sön
12:00    
Team 09 U11, Vilundaparkens Ishall
Göta Traneberg IK blå - Lidingö Vikings HC blå  -      
17
12:30
sön
12:30    
Team 09 U11, Vilundaparkens Ishall
Göta Traneberg IK blå - Brinkens IF gul  -      
17
14:00
sön
14:00    
Team 11 U9, Grimsta Ishall
Göta Traneberg IK vit - Hässelby Kälvesta HC svart  -      
17
14:00
sön
14:00    
Team 11 U9, Grimsta Ishall
Göta Traneberg IK vit - Väsby IK HK grön  -      
17
14:00
sön
14:00    
Team 11 U9, Grimsta Ishall
Göta Traneberg IK vit - SDE HF vit  -      
17
14:30
sön
14:30    
Team 11 U9, Ulriksdals IP Hall 1
Göta Traneberg IK blå - AIK svart  -      
17
14:30
sön
14:30    
Team 11 U9, Ulriksdals IP Hall 1
Extra lag U9 4 Gr 2 - Göta Traneberg IK blå  -      
17
14:30
sön
14:30    
Team 11 U9, Ulriksdals IP Hall 1
Extra lag U9 5 Gr 2 - Göta Traneberg IK blå  -      
17
16:00
sön
16:00    
Team 09 U11, Järfälla Ishall
IK Waxholm vit - Göta Traneberg IK vit  -      
17
16:25
sön
16:25    
Team 09 U11, Järfälla Ishall
Järfälla HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
17
16:50
sön
16:50    
Team 09 U11, Järfälla Ishall
IFK Täby HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
17
17:00
sön
17:00    
Team 11 U9, A-hallen
Göta Traneberg IK röd - Sollentuna HC vit  -      
17
17:00
sön
17:00    
Team 11 U9, A-hallen
Göta Traneberg IK röd - Viggbyholms IK vit  -      
17
17:00
sön
17:00    
Team 11 U9, A-hallen
Göta Traneberg IK röd - IF Vallentuna BK  -      
17
18:30
sön
18:30    
Team 07 U13, Jägholmshallen
Viggbyholms IK vit - Göta Traneberg IK vit  -      
17
18:30
sön
18:30    
Team 08 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK vit - Lidingö Vikings HC vit  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
NOVEMBER 2019
 
16
18:00
lör
18:00    
Team Flickor A, Damjuniorer
Team Västerort - Enköpings SK HK9  -  1  
16
17:30
lör
17:30    
J20 Elit, SVEAB Arena
Sollentuna HC - Göta Traneberg IK4  -  2  
16
17:00
lör
17:00    
Team 08 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK röd - Hässelby Kälvesta HC  -      
16
16:10
lör
16:10    
Team 08 U12, Vallentuna Ishall
IF Vallentuna BK röd - Göta Traneberg IK blå  -      
16
11:20
lör
11:20    
Team 09 U11, Ulriksdals IP Hall 1
Göta Traneberg IK röd - AIK gul  -      
16
10:55
lör
10:55    
Team 09 U11, Ulriksdals IP Hall 1
Göta Traneberg IK röd - Solna Hockey vit  -      
16
10:30
lör
10:30    
Team 09 U11, Ulriksdals IP
Väsby IK HK grön - Göta Traneberg IK röd  -      
14
20:30
tor
20:30    
Team 07 U13, Stora Mossen
Göta Traneberg IK vit - SDE HF vit0  -  0  
14
20:00
tor
20:00    
Team 07 U13, Enebybergs Ishall
SDE HF svart - Göta Traneberg IK röd4  -  2  
14
19:00
tor
19:00    
J18 Elit, Pinbackshallen
Wings HC Arlanda - Göta Traneberg IK4  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
Våra Sponsorer