Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
DECEMBER 2020
 
05
11:00
lör
11:00    
Team 09 U12, Björknäs Ishall
Boo HC grön - Göta Traneberg IK röd  -      
05
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK vit - SDE HF vit  -      
06
10:30
sön
10:30    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Trångsunds IF  -      
06
10:55
sön
10:55    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Djurgårdens IF/Brinkens IF  -      
06
11:20
sön
11:20    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Älta IF vit  -      
06
21:00
sön
21:00    
B-lag, A-hallen
B-lag » 
Götatraneberg IK - Boo
  -      
 
12
15:35
lör
15:35    
Team Flickor B/C, Vallentuna B-hall
INSTÄLLT IF Vallentuna BK - Göta Traneberg IK  -      
12
16:00
lör
16:00    
Team Flickor B/C, Vallentuna B-hall
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Ekerö/Skå IK gul  -      
12
16:25
lör
16:25    
Team Flickor B/C, Vallentuna B-hall
INSTÄLLT Extra lag FB2 - Göta Traneberg IK  -      
12
17:00
lör
17:00    
B-lag, Sumpan
B-lag » 
Sundbyberg - Götatraneberg IK
  -      
12
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - Ekerö/Skå IK gul  -      
12
17:30
lör
17:30    
Team 09 U12, Childhoodhallen
Lidingö Vikings HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
 
19
16:30
lör
16:30    
Team 09 U12, ModernaBil Hallen
IK Waxholm - Göta Traneberg IK vit  -      
19
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, SDC-hallen
Mälarh/Bre Hockey röd - Göta Traneberg IK röd  -      
19
17:15
lör
17:15    
Team Flickor B/C, Nacka B-hall
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Sundbybergs IK  -      
19
17:40
lör
17:40    
Team Flickor B/C, Nacka B-hall
INSTÄLLT Nacka HK svart - Göta Traneberg IK  -      
19
18:05
lör
18:05    
Team Flickor B/C, Nacka B-hall
Göta Traneberg IK - INSTÄLLT Hässelby Kälvesta HC svart  -      
 
31
tor
00:00    
Team Flickor A, Grimsta Ishall
Hässelby Kälvesta HC - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
31
tor
00:00    
Team 07 U14, Childhoodhallen
Lidingö Vikings HC blå - Göta Traneberg IK  -      
31
tor
00:00    
Team 08 U13, Jägholmshallen
Viggbyholms IK vit - Göta Traneberg IK röd  -      
31
tor
00:00    
Team 08 U13, Childhoodhallen
Lidingö Vikings HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
31
tor
00:00    
Team 08 U13, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK blå - Djurgårdens IF  -      
31
tor
00:00    
J20 Elit, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Almtuna IS  -      
31
00:01
tor
00:01    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Bålsta HC  -      
31
00:01
tor
00:01    
U16, Jägholmshallen
U16 » 
Viggbyholms IK - Göta Traneberg IK
  -      
31
00:01
tor
00:01    
Team 06 U15, Farsta Ishall
FOC Farsta IF - Göta Traneberg IK  -      
31
00:01
tor
00:01    
Team 07 U14, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - AIK  -      
31
00:01
tor
00:01    
Team 08 U13, Stora Mossen
Göta Traneberg IK vit - Sollentuna HC vit  -      
31
00:01
tor
00:01    
Team 08 U13, Saltsjöbadens Ishall
Saltsjöbadens IF - Göta Traneberg IK blå  -      
31
00:02
tor
00:02    
Team Flickor A, Järna Ishall
Järna SK - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
31
00:02
tor
00:02    
U16, Stora Mossen B-hallen
U16 » 
Göta Traneberg IK - Tyresö Hanvikens SK
  -      
31
00:02
tor
00:02    
Team 06 U15, Stora Mossen
Göta Traneberg IK - Ekerö/Skå IK  -      
31
00:02
tor
00:02    
Team 08 U13, Stora Mossen
Göta Traneberg IK blå - Brinkens IF vit  -      
31
00:02
tor
00:02    
Team 08 U13, ModernaBil Hallen
IK Waxholm - Göta Traneberg IK röd  -      
31
00:02
tor
00:02    
Team 08 U13, Renew Arena
Väsby IK HK grön - Göta Traneberg IK vit  -      
31
00:02
tor
00:02    
J18, Tyresö Ishall
J18 » 
Hanvikens SK - Göta Traneberg IK
  -      
31
00:03
tor
00:03    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Södertälje SK  -      
31
00:03
tor
00:03    
U16, SVEAB Arena
U16 » 
Sollentuna HC - Göta Traneberg IK
  -      
31
00:03
tor
00:03    
J18, Från Stan Hallen
J18 » 
Spånga IS IK - Göta Traneberg IK
  -      
31
00:03
tor
00:03    
J20 Elit, Stora Hallen
Nyköpings SK - Göta Traneberg IK  -      
31
00:04
tor
00:04    
J18, Stora Mossen B-hallen
J18 » 
Göta Traneberg IK - Lidingö Vikings HC 2
  -      
31
00:04
tor
00:04    
J20 Elit, Stora Mossen
Göta Traneberg IK - Enköpings SK HK  -      
31
00:05
tor
00:05    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Djurgårdens IF/Haninge Anchors HC  -      
31
00:05
tor
00:05    
Team 08 U13, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - IFK Österåker Vikings HC  -      
31
00:05
tor
00:05    
J18, A-hallen
J18 » 
Göta Traneberg IK - Brinkens IF
  -      
31
00:06
tor
00:06    
J18, Järfälla Ishall
J18 » 
Järfälla HC - Göta Traneberg IK
  -      
31
00:06
tor
00:06    
J20 Elit, Vallentuna Ishall
IF Vallentuna BK - Göta Traneberg IK  -      
31
00:07
tor
00:07    
J18, Stora Mossen B-hallen
J18 » 
Göta Traneberg IK - Hässelby Kälvesta HC
  -      
31
00:07
tor
00:07    
J20 Elit, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Huddinge IK  -      
31
00:08
tor
00:08    
J20 Elit, Tyresö Ishall
Hanvikens SK - Göta Traneberg IK  -      
31
00:11
tor
00:11    
J18, Stora Mossen B-hallen
J18 » 
Göta Traneberg IK - Sudrets HC
  -      
31
00:11
tor
00:11    
J20 Elit, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Nacka HK  -      
31
00:12
tor
00:12    
J20 Elit, SVEAB Arena
Sollentuna HC - Göta Traneberg IK  -      
JANUARI 2021
 
09
08:30
lör
08:30    
Team 11 U10, Danica Isannex
Göta Traneberg IK blå - Solna SK vit  -      
09
08:50
lör
08:50    
Team 11 U10, Danica Isannex
Lidingö Vikings HC blå - Göta Traneberg IK blå  -      
09
09:10
lör
09:10    
Team 11 U10, Danica Isannex
Göta Traneberg IK blå - Sollentuna HC vit  -      
09
10:30
lör
10:30    
Team Flickor A, Ekhallen
Värmdö HC - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
09
16:30
lör
16:30    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Göta Traneberg IK grå - Lidingö Vikings HC vit  -      
09
16:55
lör
16:55    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Järfälla HC svart - Göta Traneberg IK grå  -      
09
17:00
lör
17:00    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Extra lag U10 2  -      
09
17:20
lör
17:20    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Göta Traneberg IK grå - Extra lag U10  -      
09
17:25
lör
17:25    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Spånga IS IK blå  -      
09
17:50
lör
17:50    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - IFK Österåker Vikings HC blå  -      
10
14:00
sön
14:00    
Team Flickor B/C, Grimsta Ishall
Hässelby Kälvesta HC vit - Göta Traneberg IK  -      
10
14:25
sön
14:25    
Team Flickor B/C, Grimsta Ishall
Göta Traneberg IK - Sundbybergs IK  -      
10
14:50
sön
14:50    
Team Flickor B/C, Grimsta Ishall
IFK Österåker Vikings HC - Göta Traneberg IK  -      
10
15:00
sön
15:00    
Team 11 U10, FuturPensionHallen
Ekerö/Skå IK vit - Göta Traneberg IK röd  -      
10
15:20
sön
15:20    
Team 11 U10, FuturPensionHallen
Brinkens IF röd - Göta Traneberg IK röd  -      
10
15:40
sön
15:40    
Team 11 U10, FuturPensionHallen
Göta Traneberg IK röd - Extra lag U10 3  -      
10
16:00
sön
16:00    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Brinkens IF vit  -      
10
17:30
sön
17:30    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - IFK Tumba IK röd  -      
 
16
09:25
lör
09:25    
Team 10 U11, Vikingahallen
Ekerö IK - Götatraneberg IK Vit  -      
16
09:55
lör
09:55    
Team Flickor B/C, Österåker Sportcentrum
Huddinge IK - Göta Traneberg IK  -      
16
10:25
lör
10:25    
Team Flickor B/C, Österåker Sportcentrum
Tyresö Hanvikens SK röd - Göta Traneberg IK  -      
16
10:55
lör
10:55    
Team Flickor B/C, Österåker Sportcentrum
IFK Österåker Vikings HC blå - Göta Traneberg IK  -      
16
13:30
lör
13:30    
Team 09 U12, Haribo hallen
Haninge Anchors HC svart - Göta Traneberg IK röd  -      
17
08:00
sön
08:00    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Viggbyholms IK  -      
17
09:30
sön
09:30    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - IFK Täby HC vit  -      
17
09:55
sön
09:55    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - Brinkens IF grön  -      
17
10:00
sön
10:00    
Team 10 U11, Ulriksdals IP, Hall 3
AIK - Götatraneberg IK Blå  -      
17
10:20
sön
10:20    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - AIK gul  -      
17
13:30
sön
13:30    
Team 10 U11, Kallhälls Ishall
Järfälla HC - Götatraneberg IK Röd  -      
17
16:00
sön
16:00    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Tyresö Hanvikens SK  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Team 12 U9, Jägholmshallen
Viggbyholms IK vit - Göta Traneberg IK vit  -      
23
10:20
lör
10:20    
Team 12 U9, Jägholmshallen
Göta Traneberg IK vit - AIK svart  -      
23
10:50
lör
10:50    
Team 12 U9, Jägholmshallen
Järfälla HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
23
12:30
lör
12:30    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Järfälla HC röd  -      
23
13:10
lör
13:10    
Team Flickor A, Vallentuna Ishall
IF Vallentuna BK - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
23
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK röd - FOC Farsta IF  -      
24
08:00
sön
08:00    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - Brinkens IF grön  -      
24
08:25
sön
08:25    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - Solna SK svart  -      
24
08:50
sön
08:50    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - Lidingö Vikings HC blå  -      
24
09:30
sön
09:30    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK blå - IF Vallentuna BK röd  -      
24
09:55
sön
09:55    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK blå - IFK Täby HC vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
Team 11 U10, Ulriksdals IP Hall 3
AIK svart - Göta Traneberg IK vit  -      
24
10:20
sön
10:20    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK blå - SDE HF gul  -      
24
10:40
sön
10:40    
Team 11 U10, Ulriksdals IP Hall 3
Göta Traneberg IK vit - Brinkens IF röd  -      
24
11:10
sön
11:10    
Team 11 U10, Ulriksdals IP Hall 3
Lidingö Vikings HC röd - Göta Traneberg IK vit  -      
24
13:05
sön
13:05    
Team 11 U10, SVEAB Anex
Göta Traneberg IK röd - Vallentuna Rangers HF röd  -      
24
13:25
sön
13:25    
Team 11 U10, SVEAB Anex
Sollentuna HC röd - Göta Traneberg IK röd  -      
24
13:45
sön
13:45    
Team 11 U10, SVEAB Anex
Göta Traneberg IK röd - Väsby IK HK vit  -      
24
17:00
sön
17:00    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Järna SK  -      
24
17:25
sön
17:25    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Värmdö HC  -      
24
17:50
sön
17:50    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Södertälje SK  -      
 
30
17:00
lör
17:00    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Extra lag FC 1  -      
30
17:00
lör
17:00    
Team 10 U11, Kallhälls Ishall
Götatraneberg IK Röd - Järfälla HC  -      
30
17:25
lör
17:25    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Älta IF svart - Göta Traneberg IK  -      
30
17:50
lör
17:50    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Väsby IK HK  -      
31
08:00
sön
08:00    
Team 10 U11, B-hallen
Götatraneberg IK Blå - Ekerö IK  -      
31
08:30
sön
08:30    
Team 12 U9, Från Stan Hallen
Göta Traneberg IK vit - IK Waxholm blå  -      
31
09:20
sön
09:20    
Team 12 U9, Från Stan Hallen
Spånga IS IK blå - Göta Traneberg IK vit  -      
31
09:55
sön
09:55    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
IFK Österåker Vikings HC blå - Göta Traneberg IK röd  -      
31
10:25
sön
10:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Göta Traneberg IK röd - Extra lag U9 1  -      
31
10:55
sön
10:55    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Spånga IS IK vit - Göta Traneberg IK röd  -      
31
12:50
sön
12:50    
Team 12 U9, Från Stan Hallen
Göta Traneberg IK vit - SDE HF röd  -      
31
15:00
sön
15:00    
Team 10 U11, FuturPensionHallen/ fd. Danicahallen Östermalms IP
Brinken IF - Götatraneberg IK Vit  -      
FEBRUARI 2021
 
06
08:10
lör
08:10    
Team 11 U10, Vallentuna B-hall
Järfälla HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
06
08:30
lör
08:30    
Team 12 U9, Vikingahallen
Sollentuna HC blå - Göta Traneberg IK röd  -      
06
08:35
lör
08:35    
Team 11 U10, Vallentuna B-hall
Väsby IK HK vit - Göta Traneberg IK vit  -      
06
09:00
lör
09:00    
Team 11 U10, Vallentuna B-hall
IF Vallentuna BK vit - Göta Traneberg IK vit  -      
06
09:00
lör
09:00    
Team 12 U9, Vikingahallen
IFK Täby HC svart - Göta Traneberg IK röd  -      
06
09:30
lör
09:30    
Team 12 U9, Vikingahallen
Ekerö/Skå IK gul - Göta Traneberg IK röd  -      
06
12:30
lör
12:30    
Team 12 U9, Danderydsvallen
Brinkens IF vit - Göta Traneberg IK vit  -      
06
12:55
lör
12:55    
Team 12 U9, Danderydsvallen
Sollentuna HC vit - Göta Traneberg IK vit  -      
06
13:00
lör
13:00    
Team 09 U12, Mälarhöjdens Ishall
Djurgårdens IF - Göta Traneberg IK röd  -      
06
13:20
lör
13:20    
Team 12 U9, Danderydsvallen
SDE HF gul - Göta Traneberg IK vit  -      
06
16:30
lör
16:30    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
Extra lag U10 2 - Göta Traneberg IK röd  -      
06
16:55
lör
16:55    
Team Flickor B/C, Vikingahallen
IFK Österåker Vikings HC - Värmdö HC  -      
06
16:55
lör
16:55    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
IFK Österåker Vikings HC vit - Göta Traneberg IK röd  -      
06
17:20
lör
17:20    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
IK Waxholm blå - Göta Traneberg IK röd  -      
07
08:50
sön
08:50    
Team Flickor B/C, Folkets Hall
Ekerö/Skå IK blå - Göta Traneberg IK  -      
07
09:25
sön
09:25    
Team Flickor B/C, Folkets Hall
Göta Traneberg IK - Nynäshamns IF HC  -      
07
09:30
sön
09:30    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Trångsunds IF  -      
07
09:55
sön
09:55    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Djurgårdens IF/Brinkens IF  -      
07
10:20
sön
10:20    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Älta IF vit  -      
07
14:20
sön
14:20    
Team 11 U10, Tulehallen
Sundbybergs IK grön - Göta Traneberg IK blå  -      
07
14:35
sön
14:35    
Team 11 U10, SVEAB Anex
Sollentuna HC vit - Göta Traneberg IK grå  -      
07
14:40
sön
14:40    
Team 11 U10, Tulehallen
Göta Traneberg IK blå - AIK gul  -      
07
14:55
sön
14:55    
Team 11 U10, SVEAB Anex
Göta Traneberg IK grå - IK Waxholm vit  -      
07
15:00
sön
15:00    
Team 11 U10, Tulehallen
IFK Österåker Vikings HC röd - Göta Traneberg IK blå  -      
07
15:15
sön
15:15    
Team 11 U10, SVEAB Anex
IF Vallentuna BK röd - Göta Traneberg IK grå  -      
07
16:00
sön
16:00    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Hässelby Kälvesta HC  -      
07
17:00
sön
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Ekerö/Skå IK blå  -      
 
13
12:30
lör
12:30    
Team Flickor A, Bålsta Ishall
Bålsta HC - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
13
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK röd - Värmdö HC blå  -      
14
08:00
sön
08:00    
Team 10 U11, B-hallen
Götatraneberg IK Vit - Sollentuna HC  -      
14
09:30
sön
09:30    
Team 10 U11, B-hallen
Götatraneberg IK Röd - Brinken IF  -      
14
15:50
sön
15:50    
Team 10 U11, Jägholmshallen
Viggbyholms IK - Götatraneberg IK Blå  -      
 
17
19:00
ons
19:00    
Team Flickor A, Vikingahallen
Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK - Järna SK  -      
21
08:00
sön
08:00    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Ekerö/Skå IK vit  -      
21
08:25
sön
08:25    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Hässelby Kälvesta HC svart  -      
21
08:50
sön
08:50    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - IFK Täby HC röd  -      
21
09:30
sön
09:30    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - Sundbybergs IK grön  -      
21
09:55
sön
09:55    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - IFK Österåker Vikings HC röd  -      
21
10:20
sön
10:20    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK grå - Lidingö Vikings HC blå  -      
21
10:30
sön
10:30    
Team 11 U10, Allhallen
Spånga IS IK vit - Göta Traneberg IK blå  -      
21
10:50
sön
10:50    
Team 11 U10, Allhallen
IK Waxholm vit - Göta Traneberg IK blå  -      
21
11:10
sön
11:10    
Team 11 U10, Allhallen
Ekerö/Skå IK grön - Göta Traneberg IK blå  -      
21
13:00
sön
13:00    
Team Flickor A, BST -rinken
Södertälje SK - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
21
14:20
sön
14:20    
Team 11 U10, Tulehallen
Göta Traneberg IK röd - Järfälla HC blå  -      
21
14:30
sön
14:30    
Team 09 U12, Fontanahallen
Tyresö Hanvikens SK röd - Göta Traneberg IK röd  -      
21
14:40
sön
14:40    
Team 11 U10, Tulehallen
Göta Traneberg IK röd - Sundbybergs IK vit  -      
21
15:00
sön
15:00    
Team 11 U10, Tulehallen
Göta Traneberg IK röd - Lidingö Vikings HC svart  -      
21
17:00
sön
17:00    
Team Flickor B/C, Stora Mossen
Extra lag FB1 - Göta Traneberg IK  -      
21
17:25
sön
17:25    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Extra lag FB 4  -      
21
17:50
sön
17:50    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Tyresö Hanvikens SK - Göta Traneberg IK  -      
 
28
sön
00:00    
Team 09 U12, Husby Ishall
Göta Traneberg IK röd - Djurgårdens IF  -      
28
sön
00:00    
Team 09 U12, Allhallen
Ekerö/Skå IK blå - Göta Traneberg IK vit  -      
28
00:01
sön
00:01    
Team 09 U12, Ekhallen
Värmdö HC blå - Göta Traneberg IK röd  -      
MARS 2021
 
13
08:30
lör
08:30    
Team 10 U11, Danicahallen -Lidingö
Götatraneberg IK Blå - Lidingö Vikings HC  -      
13
09:30
lör
09:30    
Team Flickor B/C, Nacka Ishall
IFK Österåker Vikings HC blå - Göta Traneberg IK  -      
13
09:55
lör
09:55    
Team Flickor B/C, Nacka Ishall
Värmdö HC - Göta Traneberg IK  -      
13
10:20
lör
10:20    
Team Flickor B/C, Nacka Ishall
Nacka HK svart - Göta Traneberg IK  -      
13
13:30
lör
13:30    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Järfälla HC blå  -      
13
13:55
lör
13:55    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Järfälla HC röd  -      
13
14:20
lör
14:20    
Team 12 U9, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - IFK Österåker Vikings HC gul  -      
13
15:30
lör
15:30    
Team 09 U12, Enebybergs Ishall
SDE HF vit - Göta Traneberg IK vit  -      
13
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK röd - Boo HC grön  -      
14
08:25
sön
08:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Göta Traneberg IK röd - Brinkens IF grön  -      
14
09:00
sön
09:00    
Team 10 U11, Allhallen -Skå
Ekerö IK - Götatraneberg IK Röd  -      
14
09:25
sön
09:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
IFK Österåker Vikings HC röd - Göta Traneberg IK röd  -      
14
10:25
sön
10:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Göta Traneberg IK röd - Vallentuna Rangers HF vit  -      
14
14:00
sön
14:00    
Team 10 U11, FuturPensionHallen /fd. Danicahallen Östermalms IP
Brinken IF - Götatraneberg IK Vit  -      
 
20
12:30
lör
12:30    
Team 09 U12, Allhallen
Ekerö/Skå IK gul - Göta Traneberg IK röd  -      
20
16:00
lör
16:00    
Team 12 U9, Grimsta Ishall
Hässelby Kälvesta HC svart - Göta Traneberg IK vit  -      
20
16:05
lör
16:05    
Team 11 U10, Enebybergs Ishall
SDE HF gul - Göta Traneberg IK grå  -      
20
16:25
lör
16:25    
Team 12 U9, Grimsta Ishall
Göta Traneberg IK vit - IF Vallentuna BK vit  -      
20
16:30
lör
16:30    
Team 11 U10, Enebybergs Ishall
Göta Traneberg IK grå - Ekerö/Skå IK grön  -      
20
16:50
lör
16:50    
Team 12 U9, Grimsta Ishall
Ekerö/Skå IK blå - Göta Traneberg IK vit  -      
20
16:55
lör
16:55    
Team 11 U10, Enebybergs Ishall
Brinkens IF grön - Göta Traneberg IK grå  -      
20
17:00
lör
17:00    
Team 09 U12, Stora Mossen
Göta Traneberg IK vit - Lidingö Vikings HC vit  -      
20
18:00
lör
18:00    
Team Flickor B/C, Tulehallen
Sundbybergs IK - Göta Traneberg IK  -      
20
18:00
lör
18:00    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Järfälla HC röd - Göta Traneberg IK röd  -      
20
18:20
lör
18:20    
Team Flickor B/C, Tulehallen
Göta Traneberg IK - Hässelby Kälvesta HC vit  -      
20
18:25
lör
18:25    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Göta Traneberg IK röd - Väsby IK HK grön  -      
20
18:40
lör
18:40    
Team Flickor B/C, Tulehallen
Nacka HK vit - Göta Traneberg IK  -      
20
18:50
lör
18:50    
Team 11 U10, Kallhälls Ishall
Brinkens IF vit - Göta Traneberg IK röd  -      
21
08:00
sön
08:00    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - IFK Österåker Vikings HC  -      
21
08:25
sön
08:25    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Sundbybergs IK  -      
21
08:50
sön
08:50    
Team Flickor B/C, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Hässelby Kälvesta HC svart  -      
21
09:00
sön
09:00    
Team 10 U11, Ulriksdals IP Hall 3
AIK - Götatraneberg IK Röd  -      
21
10:30
sön
10:30    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - SDE HF svart  -      
21
10:55
sön
10:55    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Sundbybergs IK vit - Göta Traneberg IK vit  -      
21
11:20
sön
11:20    
Team 11 U10, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK vit - Viggbyholms IK vit  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 10 U11, FuturPensionHallen /fd. Danicahallen Östermalms IP
Brinken IF - Götatraneberg IK Blå  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
Extra lag U10 - Göta Traneberg IK blå  -      
21
14:25
sön
14:25    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
Solna SK svart - Göta Traneberg IK blå  -      
21
14:30
sön
14:30    
Team Flickor A, Mälarhöjdens Ishall
Djurgårdens IF/Haninge Anchors HC - Ekerö IK/Skå IK - Göta Tranebergs IK  -      
21
14:50
sön
14:50    
Team 11 U10, ModernaBil Hallen
IK Waxholm vit - Göta Traneberg IK blå  -      
21
15:25
sön
15:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Göta Traneberg IK röd - Lidingö Vikings HC svart  -      
21
15:55
sön
15:55    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Extra U9 0 - Göta Traneberg IK röd  -      
21
16:25
sön
16:25    
Team 12 U9, Österåker Sportcentrum
Göta Traneberg IK röd - IFK Österåker Vikings HC blå  -      
21
17:00
sön
17:00    
Team 10 U11, B-hallen
Götatraneberg IK Vit - Järfälla HC  -      
MAJ 2021
 
15
lör
00:00    
J20 Elit, Stora Mossen B-hallen
Göta Traneberg IK - Wings HC Arlanda  -      
15
00:01
lör
00:01    
J20 Elit, Upplands Bilforum Arena
Almtuna IS - Göta Traneberg IK  -      
 
Våra Huvudpartners